Προς papagalo

{ charm_quark @ 07/01/2008, 19:11:54 }

Λοιπον... ενα θεμα για να λυσουμε το που σε ξερω... ή μαλλον που με ξερεις!

Προφανως ξερεις τη γατα μου! :p (νομιζω οτι ηρθε ο καιρος να αλλαξω avatar... με προδιδει η Φρουφρου)...

Δεν θεωρεις αδικο το να ξερεις ποια ειμαι και εγω να μην ξερω;;; Εισαι αντρας ή γυναικα; Ποια ειναι η κοινη γνωστη; Προφανως λοιπον σε ξερω και εγω. Ας παιξουμε το παιχνιδι με ισους ορους, αν θελεις να μπεις στην charm_quark_ιστικη συνομωταξια του netrino! :P

Επειδη εχουν συμβει καποια περιεργα συμβαντα, στον ιντερνετικο μου κοσμο τις μερες που απουσιαζα... ειναι οι οροι μου για να συνεχισουμε την κουβεντουλα μας....

{ charm_quark @ 07/01/2008, 19:16:06 }

papagalos said: διετέλεσα πωλήτρια

Αρα εισαι γυναικα... το λυσαμε αυτο... παμε και παρακατω!

{ k@Tie @ 07/01/2008, 19:29:16 }

εγώ μπορώ να κάνω μια παρένθεση και να πώ οτι το απολαμβάνω όλο αυτό? :ΡΡΡΡΡ

παπαγάλε παίδεψε τη λίγο μην της τα πείς με την πρώτη χαχαχα

{ _fantom_ @ 07/01/2008, 19:34:59 }

τσαρμ, όσο έλειπες είχε ρωτήσει ο άνθρωπος https://www.netrino.gr/reloaded/forum-posts.php?ft_id=2015&pn=28 όταν πρωτοήρθε

{ charm_quark @ 07/01/2008, 19:55:05 }

Δε διαφωνω... ρωτησε... να μη ρωτησω και εγω;;;;; :p

{ _fantom_ @ 07/01/2008, 20:02:06 }

ε ναι... μπορεί να βγείτε και συγγενείς εξ.... αποστάσεως! :-Ρ

{ ROSEBUD @ 07/01/2008, 20:35:15 }

Είσαι σίγουρη ότι ο strange δεν έμπαινε στο νετρίνο όταν εσύ δεν κοιτούσες??Και στο'πα ότι θα το φάμε το ξύλο! :-))))

{ charm_quark @ 07/01/2008, 21:08:19 }

Λες; Μπα... δεν υπαρχει περιπτωση! Μηπως;

{ charm_quark @ 07/01/2008, 21:48:06 }

Μπα... δεν ειναι ο strange! Αφου κοιμαται και η papagalina ειναι on line! :p

{ papagalos @ 07/01/2008, 22:06:00 }

λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα.....καταρχάς δεν είμαι κανά χαζό που κάνει πλάκες μέσω internet.....δεύτερον...τσαρμ ο κόσμος ώρες ώρες είναι πραγματικά πάρα πολύ μικρός και εκεί που καθόμαστε και ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ότι έχουμε ξεχάσει πράγματα,και ήμαστε και σίγουροι πανάθεμά μας για αυτό τσούπ έρχεται κάτι τυχαίο α(τυχαίο?) και μας θυμίζει πολλά (άσχετο....βλέπω ότι βρήκες υπογραφή!).....γενικά να σου πω τι έγινε........κατά τύχη βρήκα αυτήν την ιστοσελίδα και για να καταλάβω περί τίνος πρόκειται ξεκίνησα να κοιτάω τα προφίλ των ανθρώπων που ποστάρουν........εμένα προσωπικά με βοηθά να καταλάβω πάνω κάτω για το κλίμα γενικότερα που επικρατεί σε έναν ιστοχώρο....κοιτώντας λοιπόν τα προφίλ αλλά και τα διάφορα posts που έχεις κάνει άρχισα να βγάζω μια εικόνα για σένα που απλά μου θύμιζε κάτι, που πραγματικά όμως δεν είχε να κάνει με σένα αλλά με κάποιο άλλο άτομο...απλά χτυπιόμουν στο γραφείο μου και έλεγα δεν μπορεί να είναι αυτό το άτομο, πολύ κουλό μου φαίνεται!και όντως δυό πράγματα που με έκαναν να πονηρευτώ για σένα ήταν σίγουρα η εικόνα με τη γατούλα και κάτι που είδα σε ένα ποστ σου ότι έχεις και αδερφή , η οποία πρέπει και εκείνη να πήγε θεσσαλονίκη να σπούδασε και να μένατε και μαζί.....ρε για κοίτα βραδιάτικο τι θυμάμαι ο άνθρωπος........τες πα .....να σου πω ότι έχουμε το ίδιο όνομα και το ίδιο ζώδιο..........και τα έλεγε η λίτσα η πατέρα ότι το 2008 θα έχουμε αναπάντεχες συναντήσεις..........έρε γέλια βραδιάτικα............ελπίζω να μην σε κάνω να νιώθεις άβολα.....είναι κάτι που δεν το θέλω........

{ charm_quark @ 07/01/2008, 22:16:38 }

Βρε για δες τη Λιτσα... επεσε μεσα!Αχαχαχα...

Δε θα μου δωσεις καποιο tip να βρω και εγω ποια εισαι; Κοντευω να σκασω. Εχω παρει χαρτι και μολυβι και προσπαθω να θυμηθω ολες τις κοπελες που γνωρισα στη Θεσσαλονικη! Ειναι και δυσκολο... εχω το αλτσχαιμερ! :p

{ papagalos @ 07/01/2008, 22:23:24 }

κοίτα απο ότι ξέρω και έχω γνώση δεν πρέπει να με έχεις δεί.........βασικά εμείς οι δύο δεν έχουμε μιλήσει ποτέ .........μην προσπαθείς να θυμηθείς λοιπόν όλες τις κοπέλες.....απλά δεν έμεινα ποτέ θεσσαλονίκη....άκου επειδή απο δω και πέρα θα πρέπει να σου πω πράγματα που δεν θέλω να τα δουν άλλοι αν θες πάρε το mail μου και αν έχεις msn μπές να τα πούμε...οκ? σε ευχαριστώ ....... [email protected]

{ charm_quark @ 10/01/2008, 23:43:10 }

Θα συνεχισω λοιπον το λογο μου για τα 3000 post εδω... λεγοντας τα εξης στον papagalo...

Δεν με ξερεις. Ξερεις ελαχιστα πραγματα μεσω τριτων για τη ζωη μου τουλαχιστον οπως ηταν πριν 5-6 χρονια.

Εκανα λοιπον μια ερευνα και εγω στο netrino και στα 3000 σχεδον post μου. Πουθενα δεν αναφερω, εγω ή κανενας αλλος το ονομα μου. Πως λοιπον υπεθεσες οτι ειμαι εγω;

Εκανες εγγραφη στις 30/12 και στο πρωτο σου μηνυμα, την ιδια μερα ρωτησες για μενα. Επειδη σπουδαζα στη Θεσσαλονικη ειπες.

Κατα πρωτο λογο, ξερεις ποσοι φοιτητες υπαρχουν στη Θεσσαλονικη καθε χρονο; Και κατα δευτερο πως ειναι δυνατο στο πρωτο σου μηνυμα στο forum να αναφερεσαι σε μενα και στο οτι με ξερεις;

Να παρουμε ομως και το αλλο... οτι εχω μια αδερφη που σπουδαζει επισης στη Θεσσαλονικη. Την περιοδο για την οποια εμαθες για μενα απο την κοινη γνωστη μας, η αδερφη μου ηταν ακομα μαθητρια και κανεις μας δεν ηξερε αν θα περασει ποσο μαλλον το που θα περασει! Επιπλεον θελεις να μετρησουμε και το ποσα αδερφια σπουδαζουν στην ιδια πολη;

Ειπες: "κατά τύχη βρήκα αυτήν την ιστοσελίδα και για να καταλάβω περί τίνος πρόκειται ξεκίνησα να κοιτάω τα προφίλ των ανθρώπων που ποστάρουν........κοιτώντας λοιπόν τα προφίλ αλλά και τα διάφορα posts που ****έχεις κάνει****

άρχισα να βγάζω μια εικόνα για σένα που απλά μου θύμιζε κάτι".

Κοιτας τα προφιλ αυτων που ποσταρουν... τοτε γιατι κοιταξες μονο το δικο μου;

Σε προκαλω λοιπον να απαντησεις τωρα και να μου βγαλεις ενα προφιλ και των υπολοιπων μελων που εχουν πολλα ποστ. Και αυτο το λεω, γιατι ξερω ακριβως τι γνωριζεις για μενα, και αυτο δεν εχει καμια σχεση με τα 3000 ποστ.

Επιπλεον, θελεις να μου απαντησεις στο τι μνημονικο πρεπει να εχει ενας ανθρωπος για να θυμαται το ζωδιο ενος ανθρωπου που δεν εχει γνωρισει ποτε του μετα απο 5 σχεδον χρονια που ακουσε γι'αυτον;

Πριν ακομα γυρισω στο netrino αναφερεις: "το θέμα είναι να την βρώ την τσάρμ όμως πρώτα....δεν την βλέπω αυτές τις μέρες μέσα.......άσε που πρέπει να την ξέρω απο κάπου........νομίζω.."

Και στην ερωτηση μου απο που με ξερεις απαντας:

"έκανες το πτυχίο σου θεσσαλονίκη? το όνομά σου αρχίζει απο α? το ζώδιό σου αρχίζει απο π? αν σε όλα αυτά απαντήσεις με ένα ναι ε ναι τότε σε ξέρω....."

Αχαχαχαχαχαχα... γελασαμε...

Ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος που το ονομα μου αρχιζει απο Α, σπουδασα στη Θεσσαλονικη και το ζωδιο μου αρχιζει απο π!

Ψαχνεις για κοροιδα καλη μου; Βλεπεις να λεει πουθενα τιτλος μελους "η ηλιθια";

Δυστυχως, papagale, το να παπαγαλιζεις καποιες λεπτομερειες απο αλληλογραφια που ειχες με την κολλητη μου και πρωην φιλη σου και παραθετοντας τες σε ενα δημοσιο forum υποστηριζοντας οτι με ξερεις, το μονο που κανεις ειναι να προκαλεις να το ψαξω περισσοτερο. Αν ειχες διαβασει προσεκτικα καποια ποστ μου λοιπον, δεν θα εμπαινες καν στον κοπο να μου πεις οτι "με ξερεις" γιατι θα ηξερες πως τους ανθρωπους που κανουν λαλακιες σε μενα ή και σε αυτους που αγαπω, δεν τους αφηνω να περασει το δικο τους.

Θεωρω λοιπον πως με τον τροπο που κατασκοπευες καποια περιοδο την αγαπημενη μου φιλη, φτιαχνοντας email με το ονομα της, ή επικοινωνοντας με τους φιλους της απο τους λογαριασμους email τους που ηξερες, βρηκες την υπομονη ή να το πω εμμονη να εντοπισεις και μενα, με τροπο που ακομα δεν εχω καταληξει πως εκανες, αλλα εχω μια υποψια.

Οπως γνωριζω, εχω πει καποια προσωπικα πραγματα σε αυτο το forum, τιποτα ομως το οποιο θα μπορουσες να ξερεις. Μονο καποιος που ξερει πως ειναι η ζωη μου τα τελευταια 3.5 χρονια θα μπορουσε να με καταλαβει. Τα επιχειρηματα που δινεις, στο πως με καταλαβες, τα θεωρω τουλαχιστον αστεια.

Θα σε συμβουλευα μαλιστα το θεμα με τις εμμονες που εχεις να πας να το κοιταξει και κανενας γιατρος γιατι ειναι σοβαρο.

Αυτα... ως απαντηση του οτι θεωρησες οτι θα εμπιστευτω μια αγνωστη και δεν θα ειμαι ειλικρινης στους πραγματικους μου φιλους.

....................................................................................................................................

Ζητω μια μεγαλη συγγνωμη απο τον _fantom_ γι'αυτο το post κατανοωντας πληρως τις συνεπειες που μπορει να εχει ως προς τη συμμετοχη μου στο forum απο εδω και στο εξης.

{ Doureios-Ipnos @ 10/01/2008, 23:57:07 }

παιρνω το θάρρος να πω ως μελος και μονο του νετρινο,ότι ναι μεν υπάρχει σεβασμός στο προσωπο του οικοδεσποτη,ωστόσο αυτό δεν ειναι κατ ανάγκην αντιθετο στο να υπερασπιζομαστε τον εαυτό μας αν κάποια στιγμή νιώσουμε ότι γινομαστε στόχοι καποιων....ε,χμ, ας το πω ενεργειών.

{ LittlePrince2s @ 11/01/2008, 00:00:20 }

Και όπως πάντα, θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα..όντας μέλος που αγαπά το φόρουμ και τους συμφορουμίτες του!

{ nounoukos @ 11/01/2008, 00:18:12 }

αυτο δεν ηταν ποστ, εξωδικο ηταν!

ας περιμενουμε την απαντηση του παπαγαλου ομως πρωτα, ειναι το πιο φρονιμο που μπορουμε να κανουμε.

και μια παρατηρηση-παρακληση προς ΠΑΠΑΓΑΛΟ

θα ηταν καλο, ακομη και εν μεσω αντιδικιας, να αποφυγεις να δημοσιευσεις -εαν και εφοσον γνωριζεις- προσωπικες λεπτομερειες που αφορουν ισως την τσαρμ και μονο,

και για αυτο ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ θερμα.

{ _fantom_ @ 11/01/2008, 00:21:13 }

παιδιά απ' ότι καταλαβαίνω το θέμα είναι προσωπικό και δεν νομίζω να λυθεί μέσω μιας δημόσιας συζήτησης

{ papagalos @ 11/01/2008, 00:33:16 }

παιδιά δεν θέλω να προκαλέσω αναταραχές...σας ευχαριστώ που με αφήσατε να ποστάρω αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να ξεκινήσω αντιπαράθεση με κανέναν...πραγματικά η ιστοσελίδα σας είναι άξια αναφοράς. τσαρμ συγνώμη αν σε έφερα σε δύσκολη θέση.απαντήσεις υπάρχουν για όλα αυτά που λες.πραγματικά στεναχωριέμαι για αυτά που συμβαίνουν.κρίμα. γεια σας και συγνώμη και πάλι.

{ nounoukos @ 11/01/2008, 00:56:31 }

ήπια επιλυση. με αρεσει. ο μποςς κατα την ταπεινη μου γνωμη εχει απολυτο δικιο.

κλειδωνει εδω το θεμα; φαντομ κλειδαριες εχουμε;;

{ nounoukos @ 11/01/2008, 00:58:06 }

που στο καλο πηγε παλι το αβαταρ μου!

αμα πιασω αυτον που μου παιρνει τα αβαρταρ, θα παρεκτραπω! σας το λεω!

ΓΡΜΦ!

{ nounoukos @ 11/01/2008, 01:01:28 }

εσεις βλεπετε την συμπαθητικη και χαριτωμενη φατσα (κατα μια αλλη αποψη "εξωγηινη" :ρ ) που ειχα βαλει τελευταια; εγω βλεπω στη θεση της ενα τιποτα με το ονομα μου...

{ charm_quark @ 11/01/2008, 01:03:49 }

δε βλεπω τιποτα!

{ Doureios-Ipnos @ 11/01/2008, 01:05:03 }

εισαι ένα τιτποτα λοιπόν :p

(ουτε εγώ βλέπω τπτ)

{ charm_quark @ 11/01/2008, 01:06:31 }

αχαχαχα... αφηστε με να παω να διορθωσω... μη με κρατατε σας λεω!

{ Doureios-Ipnos @ 11/01/2008, 01:08:53 }

συγνώμη που επαναφέρω το θέμα,χιλια συγνώμη,αυτό θα πω κ θα του βουλώσω:

κατ αρχάς για άλλη μια φορά χαιρομαι για τη συνθεση του φορουμ-διπλα στους θερμοαιμους υπάρχουν και οι ψυχραιμες φωνές :)

απο την άλλη όμως θεωρώ έντελώς άκομψο να βγεις σε ένα φορουμ κ να αρχισεις να παραθέτεις στοιχεία ενός μέλους για να τον πεισεις ότι τον ξέρεις.

εκτός απο άκομψο και αντιαισθητικό μερικές φορές μπορεί να φανει κα "απειλητικό".

{ Doureios-Ipnos @ 11/01/2008, 01:10:16 }

κι εμένα αφηστε με να παω να στεγνώσω τα μαλλιά μου!

θα με πιασει το αυχενικό :P

(έχω κι ένα σωρό διάβαμα :( )

{ LittlePrince2s @ 11/01/2008, 01:19:51 }

Εγώ νουνούκε το βλέπω κανονικά το άβατάρ σου...

{ nounoukos @ 11/01/2008, 01:19:53 }

οφειλουμε να αναγνωρισουμε ομως δουρεια, και την ψυχραιμη και καταλυτικη απαντηση της παπαγαλου. παρ'ολα αυτα εστω.

δε εντ.

{ nounoukos @ 11/01/2008, 01:23:09 }

εσυ μικρη, καλα θα κανεις να κοιτας το δικο σου αβαταρ, και πιο συγκεκριμενα λιγο πιο πανω, εκει που λεει καθαρα και ξαστερα "Μηνύματα: 987"

χαχαχαχα

προεδρε, γινεται να βαλουμε λιγο bolt και ενα τσικ μεγαλυτερη γραμματοσειρα αναμεσα στο νικ και το αβαταρ της μικρης;;

ε φανταστικε φαντομ;;;

:D

{ LittlePrince2s @ 11/01/2008, 01:29:50 }

Εγώ το μόνο που ξέρω είναι ότι δεν απλά δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους ''εξερευνήσεις'' από κανέναν και για κανέναν..Όπως και να έχει όμως, τώρα τελείωσε οπότε..

{ LittlePrince2s @ 11/01/2008, 01:31:17 }

Έλα ρε νουνούκε μην μου το θυμίζεις και αγχώνομαι...

Αλλά εγώ φταίω βρε, που ήθελα να σε βεβαιώσω ότι το άβατάρ σου φαίνεται καθαρά και ξάστερα...

{ ROSEBUD @ 11/01/2008, 01:37:27 }

Κάποτε είχα δει ονλάιν σε ένα φόρουν κάποιο νικ το οποίο αποτελούνταν από το δικό μου όνομα και του αδερφού μου κολλημένα.Το οποίο είναι εξαιρετικά απίθανος συνδυασμός.Τρελάθηκα!

{ ROSEBUD @ 11/01/2008, 01:38:09 }

Μια χαρά φαίνεται το μπαρμπαδέλι σου Νουνού.

{ LittlePrince2s @ 11/01/2008, 01:39:06 }

Να το ψάξεις αυτό Ρόζυ...

;-ρρρ

{ k@Tie @ 11/01/2008, 01:44:28 }

εγω πάντως δε βλέπω το εξωγήινο εικονίδιο σου νουνούκε...

{ k@Tie @ 11/01/2008, 01:59:01 }

ρε γα@@το έχασα το πάρτι...

{ LittlePrince2s @ 11/01/2008, 02:05:52 }

Κρίιιιιμα...

Υπάρχουν 37 μηνύματα σε αυτό το θέμα